Наш возач Miroslav Tutunović је у недељу 15.12.2019. године, сликао ситуацију неадекватног и опасног одлагања отпада животињског порекла на рециклажном платоу у Атеници. Преносимо и његов пост у целини:
“Samo jedno pitanje za građane: Da li znate šta je reciklažni materijal a šta životinjski otpad? Ovo je slikano danas na rec. plato”Atenica” na 1oom od OŠ”Sv. Sava””

Морамо се запитати да ли онај ко је ово урадио мисли да је свој проблем решио тако што угрозио здравље свих људи около, нарушавајући животну средину и чинећи прекршај, за који ће сигурно бити кажњен.

Најпростије речено, овакав поступак је апсолутно непримерен животу у урбаној средини, а онај који је ово урадио може да се похвали коефицијентом интелигенције једне амебе.

Апелујемо и на грађане Атенице да обрате пажњу, осуде и пријаве овакво понашање које њих директно угрожава.

Користимо прилику да наше суграђане још једном  подесетимо на чињеницу да је законом забрањено и кажњиво одлагање отпада овакве врсте у посуде за одлагање смећа и да се оваква врста отпада одлаже по посебној процедури, регулисаној законским прописима.

Ваш ЈКП “Комуналац”